X
Uzzini savas iespējas

No aptuveni 3000 jūrnieku lielā personāla vairāk nekā 50% ir tieši no Latvijas.Balstoties uz ilggadēju pieredzi kvalitatīvas un veiksmīgas kuģu apkalpes nodrošināšanā, LSC piedāvā konkurētspējīgu atalgojumu, motivējošu prēmiju sistēmu, kā arī plašas izaugsmes iespējas jauniem, ambicioziem un kompetentiem jūrniekiem visos vadošajos amatos, kā arī kvalificētam ierindas sastāvam uz mūsu uzņēmuma tehniskajā vadībā esošajiem mūsdienīgajiem kuģiem.

Aktuālās vakances

Savu kandidatūru darbam uz kuģiem var pieteikt, reģistrējoties flotes personāla datu bāzē. Lai reģistrētos, ir jāaizpilda pieteikuma anketa – dokumentu Excel formātā var lejupielādēt šeit. Aizpildītu anketu lūdzam nosūtīt, izmantojot šo formu vai uz e-pastu crewing@lscgroup.lv, vai arī nogādāt birojā Sporta ielā 11, Rīgā.

Pieteikuma forma MS Excel formātā
Privātuma atruna

Pat ja šobrīd uzņēmumā nav jūsu pieredzei un izglītībai atbilstošas vakances, jūs varat iesūtīt savu CV mūsu datu bāzei. Tiklīdz jūsu kandidatūra atbildīs jaunam darba piedāvājumam, mēs ar jums sazināsimies. 

 • 4TH ENGINEERS
  4+/-1 mēneši / OIL/CHEMICAL TANKERS

  Kravnesība
  Dzinēja tips VARIOUS

  We have several vacancies for Oil/Chemical tanker experienced 4th Engineers (at least 12 months in rank) with joining dates in February and March. We can offer competitive salary. Full set of STCW documents, Oil/Chem Tanker experience, US Visa required

 • 3RD OFFICERS
  4+/-1 mēneši / OIL/CHEMICAL TANKERS

  Kravnesība 50000
  Dzinēja tips VARIOUS

  We have several vacancies for 3rd Officers onboard Oil/Chemical tankers with joining dates in March and April, 2021. Full set of STCW documents, Oil/Chem Tanker experience, US Visa required.

 • COOK
  5+/-1 mēneši / OIL/CHEMICAL TANKERS

  Kravnesība 50000-300000
  Dzinēja tips VARIOUS

  We have several vacancies for Cook, joining ASAP. Full set of STCW documents, Oil/Chem Tanker experience, US Visa required.

Piesakies darbam LSC


Sūtīt
Paldies! Jūsu ziņa ir nosūtīta.