Ikgadējais “LSC” virsnieku seminārs pulcē 100 virsnieku.

Ikgadējais “LSC” virsnieku seminārs norisinājās 2018.gada 3.maijā un vienkopus pulcēja ap 100 virsnieku. “LSC ” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups seminārā norādīja, ka šogad audzis gan jūrnieku, gan flotes kuģu skaits.

Kā norādīja “LSC” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups,  pagājušo gadu raksturo izcili sasniegumi kuģu inspekciju rezultātos, turklāt ir palielinājies un joprojām turpina pieaugt LSC pārraudzībā esošās flotes kuģu skaits. “Pirms gada  šajā laikā mūsu flotē bija  24 kuģi, šobrīd ir 27 un tuvāko mēnešu laikā pievienosies vēl vismaz trīs. Līdz 2020.gadam plānots floti palielināt līdz 40 kuģiem. Arī jūrnieku skaits ir pieaudzis līdz 1400 jūrniekiem – klāt nākuši zinoši profesionāļi , veidojot spēcīgu, un uzticamu komandu,” stāsta Roberts Kirkups.

“LSC” seminārā  kā katru gadu uzsvars likts un uzmanība pievērsta drošībai uz kuģa, ieviešot jaunās regulas un standartus. Aktuālajiem tehniskās uzraudzības jautājumiem, jaunu sistēmu ieviešanai, kuģu inspekciju rezultātiem un, protams, nākotnes plāniem.

“LSC” izpilddirektors Mikjals Polsens uzsvēra, ka uzņēmums strauji attīstās: “Mēs esam lepni par to, cik ātri mūsu uzņēmums attīstās un aug. Man prieks, ka spējam kļūt profesionālāki, spēcīgāki un, protams, ir gandarījums, ka esam izveidojuši jaunas darbavietas.” Mikkjal Poulsen uzsver, ka turpmāk daudz pūļu tiks veltīts jaunu sistēmu ieviešanai gan uz kuģa, gan birojā, lai uzlabotu ikdienas darbu un padarītu to vēl efektīvāku.

Šogad “LSC” ne tikai nomainījis biroja telpas uz jaunu un moderni iekārtotu biroju Rīgas centrā, bet arī mainījis zīmola identitāti –  izveidots kompānijas nosaukms un  logo, kas ļaus zīmolam iegūt labāku atpazīstamību savā nišā un nostiprinās tā pozīcijas kuģniecības nozarē.