LSC izsludina pieteikšanos stipendijām

ATBALSTOT JŪRNIECĪBAS NOZARES ATTĪSTĪBU LATVIJĀ UN JAUNU SPECIĀLISTU IZAUGSMI, SIA LSC PIEŠĶIRS JŪRNIECĪBAS STUDENTIEM STIPENDIJAS 15 TŪKSTOŠU EIRO APMĒRĀ.

“LSC ir lepni, ka arī šogad turpina sniegt atbalstu jūrniecībā un kuģniecībā ieinteresētu jauniešu izglītošanā, atbalstot viņus ikdienas un mācību gaitās. Liels prieks, ka jūrniecības nozarē ir aizvien jauni un entuziasma pilni jaunieši, kuri veido paaudžu pārmantojamību, kopjot senas un stabilas tradīcijas,” norāda SIA LSC valdes priekšsēdētājs Vladimir Egger.
Arī šogad SIA LSC turpina sadarbību ar nodibinājumu “Vītolu fonds”, kas veiksmīgi veidojusies jau septiņus gadus atpakaļ, virzot kopējos mērķus atbalstīt Latvijas izglītību un studentus.

Stipendiju konkursā var pieteikties Latvijas Jūras akadēmijas un Liepājas Jūrniecības koledžas studenti, kuri ir izgājuši jūras praksi uz LSC tehniskajā pārvaldībā esošajiem flotes kuģiem. Stipendijas piešķirot, tiks vērtētas pretendentu kompetences, prasmes un motivācija, bet vērtējuma lielāko daļu veidos jūras prakses novērtējums. Pretendentus un katru stipendiju vērtēs atsevišķi īpaši veidota komisija

Piesakies mūsu mājas lapā spiežot te!