LSC Shipmanagement papildina savu floti ar bitumena tankeri

Šī gada sākumā AS “Latvijas kuģniecība” meitas uzņēmums SIA “LSC Shipmanagement” (LSCSM) papildinājis savu pilnā tehniskajā pārraudzībā esošo floti ar jaunbūvi – kuģi “Asphalt Synergy”, kas ir pirmais bitumena tankeris LSCSM flotē un viens no lielākajiem asfalta transportēšanas kuģiem pasaulē. Tā kopējais garums ir 175 m, platums – 30 m, bet kravnesība –  37 000 t.

“Patiess prieks, ka turpinām īstenot LSCSM attīstību, arvien papildinot flotes sastāvu. Šis ir jau divdesmit sestais kuģis mūsu tehniskajā pārvaldībā esošajā flotē, un līdz ar to esam paplašinājuši mūsu pakalpojumu klāstu, tagad spējot pārvadāt arī asfalta produktus un attiecīgi piesaistot arvien jaunus klientus un sadarbības partnerus. Tāpat arī atzinīgi vērtēju un pateicos mūsu kuģu apkalpes un vadības komandai, kas arvien apliecina savu profesionalitāti un lojalitāti,” tā flotes papildinājumu komentē AS “Latvijas kuģniecība” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup).

Tankeris “Asphalt Synergy” būvēts Ķīnā kuģu būves kompānijā “Avic Dingheng Shipbuilding Co.”. Kuģa pieņemšana norisinājās svinīgā gaisotnē šī gada 9. janvārī. Iepriekšējais LSCSM flotes papildinājums notika pērnā gada jūnijā, kad tehniskajā pārvaldībā tika pieņemts tankkuģis “Elandra Falcon”.