“LSC” turpina atbalstīt Dinamo Rīga

UZSĀKOTIES 13. KONTINENTĀLĀS HOKEJA LĪGAS (KHL) SEZONAI, LATVIJĀ BĀZĒTAIS KUĢU TEHNISKĀS PĀRVALDĪBAS UZŅĒMUMS “LSC” IR PIEŅĒMIS LĒMUMU JAU OTRO SEZONU ATBALSTĪT HOKEJA KLUBU DINAMO RĪGA. UZŅĒMUMS NORĀDA, KA LĪDZŠINĒJĀ SADARBĪBU BIJA VEIKSMĪGA UN IR NEPIECIEŠAMS TURPINĀT ATBALSTĪT PROFESIONĀLO SPORTU VIENLAIKUS, STIPRINOT SAVU ZĪMOLU.

Uzņēmums uzsāka sadarbību ar DINAMO RĪGA 2018./2019. gada sezonā un to skaidro ar vēlmi audzēt sava zīmola atpazīstamību potenciālo sadarbības partneru vidū, kuri skatās KHL spēles Latvijā un ārpus tās.

“Nenoliedzami kopējā situācija pasaulē šobrīd liek uzņēmumiem dubultā pārskatīt esošās sadarbības, kas saistītas ar sportu vai pasākumiem – tieši neparedzamās situācijas un ierobežojumu dēļ. Arī „LSC” 3000 darbinieku kolektīva vidū hokejs ir viens no populārākajiem sporta veidiem, kam aktīvi seko līdzi jūrnieki. Tāpēc mēs esam priecīgi turpināt sadarbību ar šo hokeja klubu un atbalstīt komandu arī 13. sezonā,” uzsver “LSC” valdes priekšsēdētājs Vladimir Egger.

“DINAMO RĪGA ir ļoti gandarīta turpināt sadarbību ar tik stabilu partneri kā SIA “LSC”, kas ir viens no vadošajiem jūrniecības uzņēmumiem Latvijā. Mūs ļoti iepriecina fakts, ka Latvijas uzņēmumi sniedz finansiālo atbalstu DINAMO RĪGA komandai šajā sarežģītajā laikā, un nav šaubu, ka no šīs sadarbības ieguvēji būs abas puses,” norāda AS “Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.