Hokeja klubs DINAMO RĪGA uzsāk sadarbību ar kuģu tehniskās pārvaldības uzņēmumu “LSC”

Uzsākot 11. Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonu, hokeja klubs DINAMO RĪGA ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Latvijā bāzētu kuģu tehniskās pārvaldības uzņēmumu “LSC”. Abas puses atzinīgi vērtē uzsākto sadarbību, paužot cerību, ka tā ļaus stiprināt komandas sniegumu šajā sezonā.

 

“Mūsu flotē uz kuģiem strādā vairāk nekā 1400 jūrnieki no dažādām valstīm, kas gan paši aktīvi splēlē hokeju, gan arī seko līdzi KHL spēlēm, līdz ar to esam gandarīti, ka varam veicināt sporta veidu, kas mūsu darbiniekiem ir nozīmīgs. Patiesi ceru, ka DINAMO RĪGA šajā sezonā uzvarēs ne vienu vien spēli, lai radītu prieku saviem līdzjutējiem,” uzsver “LSC” valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups.

 

Kuģu tehniskās pārvaldības uzņēmums “LSC” pieņemto lēmumu uzsākt sadarbību ar DINAMO RĪGA skaidro ar vēlmi audzēt uzņēmuma zīmola atpazīstamību potenciālo darba ņēmēju vidū, kas skatās KHL spēles dažādās valstīs.

 

“DINAMO RĪGA ir ļoti priecīga uzsākt sadarbību ar tik stabilu partneri kā “LSC”, kas ir vadošais kuģu tehniskās pārvaldības uzņēmums Latvijā. Mēs ceram, ka “LSC” piemēram nākotnē varētu sekot arī citi Latvijas uzņēmumi,” norāda AS “Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.