Par mums

  • 2000 Darbinieku
  • 40 Tankkuģi
  • 25 Gadu pieredze

Kas mēs esam

Šobrīd LSC tehniskajā pārraudzībā ir 40 moderni tankkuģi.

LSC ir gatavs kļūt par uzticamu sadarbības partneri ikvienam kuģu īpašniekam, piedāvājot kuģu tehnisko vadību un apkalpes komplektēšanu, nodrošinot augstu pakalpojumu kvalitāti, drošību, profesionalitāti un izdevīgu cenu

SIA LSC ir saņēmusi atbilstības sertifikātus piemērojamajam Starptautiskajam vadības kodeksam un standartiem, proti, ISM kodeksam, ISO 14001, ISO 9001, ISO 45001 un ISO 50001 standartiem. Lloyd’s Register izdotais atbilstības dokuments apliecina, ka sabiedrība spēj vadīt naftas tankkuģus un ķīmiskos un gāzvedējkuģus saskaņā ar noteiktajiem drošības un kvalitātes standartiem. Sabiedrība un visi kuģi atbilst konkrētām drošības un vides aizsardzības prasībām visā pasaulē, tostarp ASV krasta apsardzes kuģniecības standartiem un ASV vides aizsardzības normatīvajiem aktiem – OPA-90, VGP utt.

Misija


Mūsu misija ir sniegt saviem klientiem pakalpojumus ar modernu tankkuģu floti, kuru vada profesionāla Latvijas izcelsmes apkalpe un krasta darbinieki un kuri nodrošina augsti profesionālus pakalpojumus atbilstoši starptautiskajiem drošības standartiem. Mēs pieliekam visas pūles, lai krava vienmēr tiktu pārvadāta droši atbilstoši visaugstākajiem vides aizsardzības standartiem un precīzi laikā atbilstoši klientu prasībām.
Vīzija


Mūsu vīzija ir turpināt nostiprināt mūsu reputāciju kā uzticamai un profesionālai kuģniecības kompānijai un turpināt nodrošināt mūsu klientiem augsti kvalificētus kuģniecības pakalpojumus, kas pilnībā pielāgoti klientu specifiskajām vēlmēm. Lai sasniegtu savus mērķus, mēs turpināsim aktīvi mudināt, lai mūsu augsti motivētais, profesionālais un aizrautīgais Latvijas izcelsmes personāls dalās ar mūsu vīziju.
Veselība
Vide
Drošība
Kvalitāte
PILNĪGA CILVĒKU DROŠĪBA
MŪSU DARBĪBAI SAMAZINĀTA IETEKME UZ VIDI
PILNĪGA ĪPAŠUMA DROŠĪBA
KLIENTU APMIERINĀTĪBA