Informācija par to, kā mēs izmantojam sīkdatnes

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu Jūs no citiem mūsu tīmekļa vietnes lietotājiem. Tas palīdz mums nodrošināt Jums mūsu vietnes pārlūkošanas ērtumu,  kā arī ļauj mums uzlabot mūsu vietni. Turpinot pārlūkot vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkdatne ir neliels fails ar burtiem un cipariem, ko mēs saglabājam Jūsu pārlūkprogrammā vai Jūsu datora cietajā diskā, ja Jūs tam piekrītat. Sīkdatne satur informāciju, kas tiek pārsūtīta uz Jūsu datora cieto disku. Mēs izmantojam Google analītiskās/veiktspējas sīkdatnes. Tās ļauj mums atpazīt un saskaitīt apmeklētāju skaitu un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas pa mūsu vietni, kad viņi to izmanto.

Tas palīdz mums uzlabot mūsu tīmekļa vietnes darbību, piemēram, nodrošinot, ka lietotāji viegli atrod meklēto.

Google analītiskās/veiktspējas sīkdatnes ļauj mums:

  • noteikt, kuru domēnu skaitīt;
  • atpazīt Jūs, kad atgriežaties mūsu vietnē;
  • atcerēties iepriekšējo apmeklējumu skaitu un laiku;
  • atcerēties datu plūsmas avota informāciju;
  • noteikt sesijas sākumu un beigas;
  • atcerēties apmeklētāja līmeņa pielāgoto mainīgo vērtību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka trešās puses (tostarp, piemēram, ārējo pakalpojumu sniedzēji, piemēram, tīmekļa datu plūsmas analīzes pakalpojumu sniedzēji) arī var izmantot sīkdatnes, pār kurām mums nav kontroles. Šīs sīkdatnes, visticamāk, būs analītiskās/veiktspējas sīkdatnes vai mērķētās sīkdatnes. Jūs bloķējat sīkdatnes, aktivizējot pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj atteikties no visu vai dažu sīkdatņu iestatīšanas. Tomēr, ja izmantojat pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu visas sīkdatnes (tostarp būtiskās sīkdatnes), iespējams, nevarēsit piekļūt visai mūsu vietnei vai tās daļām.