Kampaņā “Jūra meklē saimnieku” jauniešus aicina iepazīt nozari

Lai iepazīstinātu jauniešus ar izglītības iespējām jūrniecībā un veicinātu nozares attīstībai nepieciešamo speciālistu piesaisti, “LSC” turpina kampaņu “Jūra meklē saimnieku”. Kampaņā jaunieši ar interaktīva testa palīdzību var noskaidrot piemērotāko jūrnieka profesiju un savu potenciālu darbam uz flotes kuģiem.

Kampaņas laikā pamatskolas, vidusskolas un vidējās profesionālās izglītības audzēkņus aicina atbildēt uz interaktīva testa jautājumiem, kas saistīti ar jūrniecības nozari. Tādējādi jauniešiem ir iespēja uzzināt sev piemērotāko jūrnieka profesiju, atbilstošākās studiju programmas un atalgojumu, vienlaikus gūstot priekšstatu par jūrnieka darbu.

SEKO MŪSU INSTAGRAM KONTAM UN PIEDALIES, KONKURSĀ, LAI LAIMĒTU BALVAS IK NEDĒĻU!
“Jūrniecība ir ekonomikas dzīvības spēks, kas visā pasaulē nodrošina starptautiskas piegādes un nepārtraukti meklē jaunus profesionāļus. Šis ir pirmais solis karjeras virzienā, lai kļūtu par kvalificētu speciālistu un pievienotos vairāk nekā 12 100 profesionāļiem Latvijā. Tomēr bieži jauniešiem pietrūkst izpratnes un informācijas par plašajām iespējām. Tāpēc mūsu mērķis ir sniegt padomus un ļaut ielūkoties jūrniecības aizkulisēs, lai veicinātu nozares attīstību, kā arī pierādītu Latvijas potenciālu,” uzsver uzņēmuma “LSC” izpilddirektors Aleksejs Sidorenko.
Pirms gada “LSC” īstenotajā informatīvajā kampaņā iesaistījās jaunieši no visas Latvijas, piedaloties vairāk nekā 1000 pamatskolu, vidusskolu un vidējās profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem.

Lai šogad noskaidrotu piemērotāko jūrnieka tipu, jaunieši aicināti apmeklēt interneta vietni www.jurassaimnieks.lv, aizpildot interaktīvu testu. Saskaņā ar rezultātiem dalībnieki saņems informāciju par atbilstošākajām profesijām un studiju programmām. Tāpat video sērijās “LSC” piedāvā iepazīties ar dzīvi uz flotes kuģiem.