LSC pārstāvji viesojas Admirāļa S. Makarova Valsts Jūras akadēmijā

Piektdien, 23. martā, LSC pārstāvji viesojās Admirāļa S. Makarova Valsts Jūras akadēmijā (Admiral Makarov State University of Maritime and Inland Shipping), Sanktpēterburgā, Krievijā, kur topošajiem jūrniekiem sniedza prezentāciju par SIA “LSC Shipmanagement” (LSC) uzņēmumu, pārskatu par tā floti, flotes personālu un nākotnes mērķiem.

Īpaša vērība tika pievērsta LSC pieejamajām karjeras iespējām dažādās jūrniecības nozares specialitātēs, jošobrīd LSC nodrošina darba vietas jau vairāk nekā 1400 darbiniekiem. Balstoties uz ilggadēju pieredzi kvalitatīvas un veiksmīgas kuģu apkalpes nodrošināšanā, LSC piedāvā konkurētspējīgu atalgojumu, motivējošu prēmiju sistēmu, kā arī plašas izaugsmes iespējas jauniem, ambicioziem un kompetentiem jūrniekiem visos vadošajos amatos, un kvalificētam ierindas sastāvam uz mūsdienīgiem naftas un ķīmisko kravu kuģiem.

 

Admirāļa S. Makarova Valsts Jūras akadēmija ir prestiža mācību iestāde ar vairāk nekā 200 gadu vēsturi. Tā uzskatāma par vecāko un lielāko jūrniecības nozares personāla apmācību iestādi Krievijas Federācijā, nodrošinot izglītības un apmācību iespējas dažādās jūrniecības specialitātēs.