LSC Shipmanagement maina zīmolu

“LSC Shipmanagement”, AS “Latvijas Kuģniecība” (LK) meitasuzņēmums, informē, ka maina zīmolu un turpmāk tā nosaukums būs LSC. Ieviešot pārmaiņas, ir izstrādāta arī jauna uzņēmuma vizuālā identitāte – tā pietuvināta LK koncerna īpašnieka Vitol Group vizuālajām vadlīnijām.

Pārmaiņas saistītas ar uzņēmuma attīstības plāniem un nākotnes iecerēm. Šobrīd LSC vada kopumā 27 vidēja izmēra un handy tipa tankkuģus, taču tuvākajos gados floti plānots palielināt līdz pat 40 kuģiem. Uzņēmums regulāri veic investīcijas flotes paplašināšanā, un, to darot, pievērš uzmanību tam, lai pārņemtie kuģi būtu dažādas kravnesības un spētu pārvest atšķirīgus kravu veidus. Tādējādi iespējams pilnveidot klientiem sniegto pakalpojumu klāstu un piesaistīt arvien vairāk sadarbības partneru.

“Šis gads LSC ir iesācies veiksmīgi. Uzņēmums turpina nostiprināties un attīstīties – trīs mēnešu laikā mūsu flotē  pieņemti jau divi kuģi, no kuriem viena ir jaunbūve, un pie tā nedomājam apstāties,” uzsver LK valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup) un papildina, “arī turpmāk tiks veikta flotes paplašināšana, lai varam sniegt vēl daudzveidīgākus pakalpojumus esošajiem klientiem un uzrunāt jaunus potenciālos klientus.”

Mainījusies arī LSC biroja atrašanās vieta. Uzņēmums pārcēlies uz jaunām biroja telpām, kas ierīkotas mūsdienīgajā Place Eleven biroju ēkā Sporta ielā 11. Šis ir atvērta tipa birojs jeb tā saucamais open office, kas padara ērtāku komunikāciju LSC biroja darbinieku vidū, veicina kolektīva saliedētību un nodrošina vēl efektīvāku darba norisi.

Palielinoties flotei, pieaug arī uzņēmuma darbinieku skaits, un šobrīd LSC nodrošina darba vietas jau vairāk nekā 1400 darbiniekiem. Turpinoties uzņēmuma attīstībai, radīsies jaunas darbavietas un būs nepieciešami jauni, augsti kvalificēti darbinieki.