SIA „LSC“ saņem zelta kategorijas novērtējumu Ilgtspējas indeksā.

Ceturtdien, 14.jūnijā SIA “LSC” 2018. gada Ilgtspējas indeksa izvērtējumā saņēma zelta kategorijas novērtējumu par ilgtspējīgu uzņēmuma pārvaldību un augstu korporatīvās atbildības līmeni. Novērtējumu zelta kategorijā uzņēmums saņem jau otro  gadu pēc kārtas, kas apliecina uzņēmuma iestrādes ilgtspējīgas darbības veidošanā.

“Mēs ļoti strādājam pie tā, lai nodrošinātu uzņēmuma darbību atbilstoši visiem augstākajiem standartiem gan drošības jomā, gan darbinieku attīstībā, gan vides aizsardzībā. Tam mums ir izstrādātas gan ikdienas darbības, gan ilgtermiņa stratēģija. Šī gada Ilgtspējas indeksa ekspertu augstais novērtējums mūs priecē – dod gandarījumu un vēl lielāku apņēmību sekot labas pārvaldības paraugiem. Pārdomāta uzņēmuma stratēģija, investīcijas mūsu darbinieku drošībā, attīstībā un personīgajā izaugsmē noteikti ir sekmējušas ilgtspējas rādītāju izaugsmi”, komentē  SIA LSC valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups, “Īpaši priecē fakts, ka atkārtoti ieguvām ģimenei draudzīgā komersanta statusu, kas oficiāli apliecina, ka mūsu uzņēmumā rūpes par darbinieku un viņu ģimeņu labsajūtu ir augsta prioritāte.

LSC Ilgtspējas indeksā piedalās jau četrus gadus un arī iepriekšējos gados saņēmusi balvas – pirmajā gadā bija bronza, tad sudrabs un nu jau divi zelti pēc kārtas.

Ilgtspējas indekss Latvijā tiek organizēts jau devīto gadu. Tas ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz ietekmīgākā globālā indeksa Dow Jones Sustainability Index un Business in the Community CR Index pieredzi starptautiski atzītu metodoloģiju piecās kategorijās: stratēģija, darba vide, tirgus attiecības, vide un sabiedrība jeb vietējā kopiena. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.