LSC starptautiskajā bērnu aizsardzības dienu darbā pavada kopā ar bērniem

Lai pievērstu iedzīvotāju un darba devēju uzmanību karjeras un privātās dzīves līdzsvarošanai, kā arī stiprinātu Latvijas ģimenes, 1. Jūnijā LSC norisinājās Amigo iniciatīvas “Laimīgām ģimenēm” aktivitāte “Darbā bērni”. Tās ietvaros LSC aicināja savus darbiniekus ierasties darbā kopā ar savām atvasēm un nodrošināja viņiem plašu darbošanās programmu.

Kopā LSC birojā viesojās 29 bērni, sniedzot ģimenēm ne vien iespēju kopīgi pavadīt laiku, bet arī iepazīt vecāku darba vidi un specifiku. Pasākumu ievadīja bērnu valdes sēde ar prezentāciju par LSC darbību un sasniegumiem. Pēc tam sekoja kopēja rīta vingrošana un foto orientēšanās biroja telpās. Sadarbībā ar Zinoo tika veikti aizraujoši eksperimenti ar ūdeni visos agregātstāvokļos, kas izraisīja visu bērnu nedalītu sajūsmu. Pēc veselīgām pusdienām bērni ķērās pie sveicienu un vēstījumu veidošanas mūsu jūrniekiem – pēc darbu pabeigšanas tie visi tika izstādīti pie sienas un vēlāk tiks nosūtīti uz kuģiem. Biroja ēkas terasi uz mirkli pārvētām par saldējuma ražotni, kur arī saulītes lutināti, kopā ar ģimēnēm to baudījām! Pasākumā bija pieejama arī raķešu darbnīca, kur bērni varēja nodarboties ne tikai ar raķešu izgatavošanu, bet arī laida tās gaisā. Pasākums noslēdzās ar Jumpspace apmeklējumu un noslēguma apbalvošanu visiem bērniem.


„Šodien ar mums dienu pavadīja tik daudz feinu bērnu! Biroja ierastās skaņas papildināja mazu soļu dipoņa, kas visos kolēģos izraisīja smaidu! Lai arī bērnu vecuma amplitūda bija liela no 3-13 gadiem, visu sejas rotāja smaids un ieinteresētība gan par pašu uzņēmumu, gan arī par visām dienas aktivitātēm! Bija patiesi jauka diena, šī ir lielsika iniciatīva, iesaku uzņēmumiem sekot tai un piedalīties.“, stāsta LSC personāla un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Stangaine.

Click here to see facebook post from children’s day at work.
Full galleries are available here and here.